Hakkımızda

Dev Kredi Dünyası sitesi size bankalarla ve kredilerle ilgili olarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz konuları açık net ve anlaşılır bir şekilde anlatmak amacıyla kurulmuştur. Sitemiz haber sitesi değildir. Banka kredileri ve finans konularında bireylerin bilmesi gereken ana konuları açıklayarak ziyaretçilere bilgiler vermektedir. Bankaların ürünleri ve hizmetleri, kredi notu ile ilgili konular, banka dışı kredi imkanları, kara liste ve bazı kampanya bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Genellikle paylaştığımız konuları tek bir başlık veya konu altında tüm merek edilenleri içerecek şekilde yazarak kafa dağınıklığı yapmadan düzenli bir şekilde size aktarmaya çalışıyoruz. Örneğin bir kredi notu ile ilgili öğrenmek istediğiniz bir şey varsa ilgili yazımıza geldiğiniz zaman bu konuyla alakalı tüm detayları bulabileceksiniz. Yani çok yazıyla dağınık bir şekilde bilgi vermektense az olsun öz olsun mantığıyla detaylı içeriğe önem vermekteyiz.

Şeffaf bir alt yapı kullanan sitemize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Finans konularına merak ettiğiniz veya öğrenmek istediğiniz konuları bize bildirebilirsiniz. İlgili konu ile ilgili araştırma yaparak en güncel ve doğru bilgileri size blogumuzda sunmaya çalışırız

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Buradaki formu doldurarak görüş ve önerilerinizi yahut iletmek istediğiniz başka konuları bize yazabilirsiniz.