Sanal Pos Hizmeti Veren Bankalar (Başvuru Nasıl Yapılır)

Bankaların sanal pos hizmetleri ile ufak tefek farklılıklar olmaktadır. Her bankanın komisyon oranı farklı olabilir. İşletmelerle yaptıkları anlaşmalara göre de farklılar olmaktadır. Bir bankanın sanal pos’unu seçerken sadece komisyon oranları değil bankanın verdiği teknik desteği de göz önünde bulundurmak gerekir. Arızalara geri dönüş hızı nedir? Teknik servisi iyi çalışıyor mu bunlarda çok önemli. O yüzden tüm bankaların hizmetini detaylıca öğrenip ona göre karar vermek gerekir. Büyük bir işletmeyseniz tüm bankalarla çalışabilirsiniz.

Garanti Bankası Sanal Pos Hizmeti

İnternet bankacılığı denilince ilk akla gelen bankalardan olan Garanti Bankası özellikle internet bankacılığında pek çok hizmet sunmaktadır.İnternet bankacılığı üzerinden havale , eft gibi pek çok işlemi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.Ayrıca Garanti bankası sanalpos hizmeti sayesinde sizde internet üzerinden ticaret yapabilir kazanç elde edebilirsiniz.

Garanti sanal pos kurulumu oldukça kolaydı size verilen bilgileri sisteminize entegre etmeniniz yeterlidir. Garanti Sanal pos ekranından ödemeleriniz kontrol edebilir rapor alabilir ve ödemelerinizde iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Garanti sanalpos hizmetinden yararlanabilmeniz için öncelik olarak bir firma olmanız gereklidir. Aksi takdirde bu hizmetinden yararlanamazsınız

Bunun dışında e ticaret hizmetinin yapılacağı web sitesinde ssl , hakkımızda , geri iade , hizmet koşulları gibi sayfaların tam ve çalışır durumda olması gereklidir. Bunları tam olarak garanti bankası sanal pos başvurusu yaparak kolaylıkla faydalanmaya başlayabilirsiniz. Garanti sanal pos hizmeti için kullanıcısından bir rakam istemektedir. Bunu yıllık olarak ödenmektedir.

Yapı Kredi Sanal Pos Hizmeti

Yapı Kredi Sanal Pos başvurusu  yapmak oldukça kolay.  Bu sayede  internet üzerinden kredi kartı ile tahsilat yapabilirsiniz.  Yapı kredi sanal pos başvurusu yaptıktan sonra şubeye gitmeniz gerekmektedir.  Başvurunun tamamlanması için firma bazlı evrakları  banka şubesine vermeniz gerekir. Bu noktadan sonra başvurunuz incelemeye alınır.

OKU:   Banka Şubesine Gitmeden SMS ile Kredi Alma

Ticaret odası kaydı ,imza sirküleri gibi evrakladır banka yetkilileri gerek görmeleri halinde daha fazla evrak isteyebilirler.   İnternet sitenizin sanal pos kullanmanız için güvenlik yazılımlarına sahip olması gerekir. Yapı Kredi ise 3D yani 3 boyutlu güvenlik sistemini size sunmaktadır . Banka sitenize onay vermesi için web sitenizin gerekli tüm alt yapıyı sağlaması gerekir.  Bu detayları sağladığınızda kısa süre içinde sanal pos alırsınız.

Yapı Kredi Pos Destek Hattı telefon numarası 444 0 448

Aldığınız Pos cihazının çalışmaması ya da Yapı Kredi Pos cihazları hakkında daha kapsamlı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için Yapı Kredi Pos Destek Hattını arayabilirsiniz. Yapı Kredi Pos Destek Hattı telefon numarası 444 0 448 ya da 0850 222 04 48 arayabilirsiniz.  Yapı Kredi Pos Destek Hattı günün her saati hizmete açıktır ve dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

İş Bankası Sanal Pos Başvurusu

İnternet üzerinden satış yapmak veya eticaret sitesi açmak isteyenler için olmazsa olmazı olan Sanalpos’da en çok tercih edilen İşbankası üzerinden sanalpos başvurusunda bulunabilir.Özellikle gelişmiş yönetim paneli , her sistem kolayca entegre edilebilir alt yapısı olması sebebiyle İşbankası en çok tercih edilen sanalpos firmaları arasında yer almaktadır.

İş Bankası Sanal Pos Başvurusunu internet üzerinden veya size en yakın iş bankası şubesi üzerinden yapabilirsiniz. İş Bankası Sanal Pos Başvurusu yaparken pos başvurusu yapılan sitenin ssl sertifikasının iletişim vb.. gibi bilgilerinin tam olması gerekmektedir. Aksi taktirde pos başvurunuz onaylanmayacaktır. İş bankası sanal pos başvurusu hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Pos hizmeti ve arıza bildirimi

Vakıfbank pos cihazlarını bütün Vakıfbank üye iş yerleri kullanabilmektedir. Bu sayede kredi kartı veya banka kartı üzerinden alışverişler kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Vakıfbank pos cihazları üzerinde kartsız işlem seçenekleri de yer almaktadır. Bu sayede pratik bir şekilde temassız kart işlemleri yapılabilmektedir. Vakıfbank pos cihazı ile birlikte üye iş yerlerine ortak bütçe hesaplaması da yapabilirsiniz. Vakıfbank pos cihazlarında bir arıza olması durumunda ise hemen teknik destek alabilirsiniz.

OKU:   Boş Senet Nereden Alınır? Senetle Alışveriş Yapılabiliyor mu?

POS arıza, mutabakat ve sanal POS işlemleri için 0212 473 60 54 no’lu telefonumuzu arayabilirsiniz. Bu sayede Vakıfbank tarafından yönlendirilen pos cihazı bakım servisinden yararlanabilirsiniz. Belirli bir süre garantisi bulunan pos cihazlarında herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda genel olarak işlemler ücretsiz yapılmaktadır. Ancak diğer arızalarda makul fiyatta bakım ücreti alınabilir. Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüşmeler yaparak arızanın tam olarak ne olduğunu görebilirsiniz. Vakıfbank pos cihazı arıza bildirimleri bütün gün yapılabilir. Haftanın her günü de arıza bakımı yapılabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir