Bank Pozitif’in Güzel Sloganlı Kredileri

Bankalar dönem dönem birbirleriyle kredi verme yarışına girmekteler ve değişik kampanyalar düzenlemekteler. Tüketicilerin dikkatini çekebilmek için kredi kampanyalarına güzel sloganlar bulmakta ve bu şekilde ön plana çıkmaya çalışmaktalar. Özellikle TV ve internette verdikleri reklamlarda bu sloganları kullanmaktalar. Bank Pozitif’ in verdiği kredi kampanyalarından örnekleri yazımızda sunuyoruz;

Adrese Teslim Kredi

Acil para ihtiyacınız için BankPozitif Adrese Teslim Kredi ile yanınızda. BankPozitif’in adrese teslim kredisi 3 ay ile 36 ay arasında vade seçenekleri sunuyor.

En düşük 3 bin TL kredi veren bankanın ihtiyaçlarınız için verdiği en yüksek tutar ise 50 bin TL.

 • Banka bu kredisi için kefil ve teminat istemiyor. 
 • Belge olarak ise kimlik belgesi yeterli. Banka gerekli görürse ikametgah talep edebilir.
 • Bankanın Adrese Teslim Kredisinde dosya masrafı, komisyon, sigorta ücreti gibi hiçbir masraf yok.
 • Bu krediden faydalanmanın başka güzel bir yanı ise, bankanın kredisine internet üzerinden başvurunuzu yaptığınız zaman, imza için adresinize gelmeleri.

Bankanın bu kredi için uyguladığı faiz oranı ise vadelere göre değişiklik gösteriyor. 3-6 ay için yüzde 1,09, 7-12 ay için yüzde 1,14, 13-18 ay için yüzde 1,19, 19-24 ay için yüzde 1,21, 25-36 ay vade için ise yüzde 1,25 faiz uygulanıyor.

Örneğin bankadan 5 bin TL kredi kullanırsanız banka size 12 ay için yüzde 1,14 oranında faiz uygular. Aylık taksit tutarınız ise 455.67 TL’ye gelir.

BankPozitiften 20 Saniyede Kredi

Banka 20 saniyede 20.000 TL adrese teslim kredi veriyor. Müşteriyi özel kılan bu krediler sayesinde kredi almak çok kolay. İnternet üzerinden  yaptığınız başvurularda form doldurduktan sonra  kesinlikle çok hızlı şekilde değerlendiriyor.  Olumlu sonuçlanma halinde kısa sürede size uygun bir plan yapılıyor. Sizler evinize veya işyerinize banka yetkililerini davet edebilirsiniz. Bank pozitif müşterilerin kendilerini özel hissetmesi için her şeyi yapıyor. 

OKU:   Creditwest Bank Kredi Çeşitleri

Kredi prosedür işlemleri tamamlandıktan sonra hemen banka hesabınıza yatırılıyor. Ücreti almak için banka şubesine gitmenize gerek yoktur. Banka kredi başvuru sonucu hemen kimlik belgenizi ve gelir belgesini kontrol ediyor. Sistemden tüm  planları  yapabiliyorsunuz.  Sizlerde çok hızlı şekilde kredi başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Artık gelirinizle kredi taksitinizin ödeme uyuşmama sorunu bu kredi türünde ortadan kalmış oluyor.

Bank Pozitif Bayram Kredisi İle Büyüklerle Yarışıyor

Bank Pozitif Bayram Kredisi de diğer büyük bayram kredisi veren bankalar ile birlikte yarışır halde alınabiliyor. Bank Pozitif bayramı kredisi ile birlikte sizler de aradığınız bütün uygun faiz oranlarını bu kredi içerisinde bulabilirsiniz. Bank Pozitif yeni kurulan bir banka olmasına rağmen yaptığı çıkışlar ile kendine has bir müşteri kitlesi yarattı. Bu bankacılık işlemlerinde yer alan noktaların en önemlisi de bankacılığın kolay bir şekilde yapılabilmesi. Bilindiği gibi Ramazan Bayramı dönemlerinde ihtiyaçlar artabiliyor. Bu dönemde masrafların karşılanabilmesi için kredi almak kaçınılmaz hale gelebiliyor. Yapılan istatistiklere göre Türkiye’de bayram döneminde alınan kredilerin oranı yüzde 30 seviyelerinde artıyor. Bank Pozitif kredilerindeki uygun faiz oranları sayesinde de yeni bir bankacılık avantajı ile karşılaşabilirsiniz. Bank Pozitif Ramazan Bayramı kredisi almak isteyen kişilerin sadece şubelere gelmesine gerek yok. Aynı zamanda internet bankacılığı üzerinden de kredi işlemlerinde bulunabilirsiniz. Bank Pozitif internet bankacılığı üzerinden aynı zamanda kredilerinizi hesaplayabilirsiniz. Kredi hesaplamaları bu alanda çok önemli bir yere sahip. Bunun nedeni de bir krediyi kolay bir şekilde alabilmek ve ödeyebilmek için bütçe planlaması yapmanın önemi. Bank Pozitif yeni bir banka olmasına rağmen sizi endişelendirmesin.

Bank Pozitif bayram kredisi içerisinde yüzde 1,39’luk faiz oranlarını sizlere sunuyor. Bu kredide gerekli olan vade seçenekleri de 36 aya kadar çıkabiliyor. Ancak bu krediyi bütçe durumunuza göre dilerseniz 3 ay, 12 ay ve 24 ay arasında vade oranlarını kullanabilirsiniz. Bunun haricinde bu krediyi 0 TL masrafla alabileceksiniz. Evet, yanlış duymadınız. Bank Pozitif, Ramazan Bayramı kredisi çok düşük değil sıfır masraflar ile birlikte sizlere verilebiliyor. Bu krediye başvurmak ve hesabınızda görmek de çok kısa bir zamanda gerçekleşiyor. Bank Pozitif Ramazan Bayramı kredisini almak için hemen harekete geçebilirsiniz. Bankanın resmi sitesinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

OKU:   Kredi Kartı ile İlgili En Çok Sorulan 8 Soru

Evim var Param var! Ev Teminatına Kredi

Kendi üzerinize kayıtlı bir eviniz veya iş yeriniz var ise, gayrimenkulünüzü teminat göstererek, tüm ihtiyaçlarınız için 500.000 TL’ye kadar kredinizi alabilirsiniz. Acil paraya ihtiyacınız var ise evinizi, iş yerinizi satmayın ihtiyacınızı biz karşılayalım, siz gayrimenkulünüzü tam değerinde, istediğiniz zaman paraya dönüştürün.

 1. Eviniz kendi üzerinize olmalıdır.
 2. Eviniz üzerinde herhangi bir kısıtlayıcı şerh olmamalıdır.
 3. Yapılacak ekspertiz sonucunda evin acil satış değeri 100.000 TL ve üzerinde olmalıdır. (Ekspertiz çalışmasında evinizin acil satış değerinin zaman zaman piyasa değerinin altında çıkabileceğini dikkate alınız.)
 4. Acil satış değerinin %50’sine kadar kredi limiti sunulur.
 5. Evinizin İstanbul, Ankara ve İzmir il sınırları içinde olması gerekmektedir.
 6. Eviniz son beş yıl içinde aile içi satışa konu olmamalıdır.
 7. Evinizin Kat Mülkiyeti Tapusu veya Kat İrtifakı Tapusu olmalıdır.

Masraf Ödetmeyen Kredi

Bankpozitif adı hiç yabancı gelmiyor değil mi kimseye. Benim aklımda kalmasını sağlayan şey turuncu rengin isminde hakim olmasıydı. Günlük yaşantının yoğun temposu altında hepimizin maddiyatla ilgili ihtiyaçları oluyor ve bunu bulabilmek, kredi çekebilmek için işimizden baya bir zaman ayırmamız lazım; evrakları hazırlamak, banka şubesine gidip orda beklemek ne kadar çok zamanımızı alıyor değil mi. 

Bankpozitif bu duruma bir dur demiş gelin bakalım nasıl olmuş; BankPozitif bireylere ve kurumlara yönelik bankacılık hizmetleri sunan Türkiye’de kurulmuş bir bankadır. BankPozitif, klasik bankalardan farklı olarak tüketici kredilerini teknolojik kanallar üzerinden sunan, bu konuda Türkiye’de lider ve yenilikçi bir bankadır. Türkiye’de ilk olan bu yenilikçi hizmet sayesinde, müşterilerimiz banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, tüm kredi işlemlerini internet üzerinden tamamlayabilirler.

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi başvurunuzu internet üzerinden yaptığınızda krediniz otomatik olarak değerlendirilir ve başvurunuzun kesin sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Kredinizin onaylanması durumunda, kredi işlemlerinizi yine internet üzerinden zahmetsizce tamamlayıp, sizi hangi adreste ve saatte ziyaret etmemizi isteklerini bankaya iletirsiniz.

OKU:   Yurt Dışında Banka ve Kredi Kartı Kullanımı

Banka sizi istediğiniz tarihte ziyaret eder, kredi evraklarınıza imzanızı alır ve kredinizi istediğiniz bir başka bankadaki hesabınıza gönderir. BankPozitif ihtiyaç kredisinde ek hiçbir masraf yok, çağrı merkezinde sıra beklemek yok, banka şubesine gitmek yok. Hepsi bu kadar basit! Evet en güzel cümle başta yazan değil mi kredi için masraf yok. Krediniz onaylandığı takdirde hiçbir şekilde ek masraf vermiyorsunuz. İnternet sitesini açtığınızda ekrana gelen bölümleri bilgileriniz ile doldurarak kredi başvurunuzu hemen yapabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir