Banka Şubesine Gitmeden SMS ile Kredi Alma

Kredi kullanmak için şubeye giderek saatlerce sıra beklemek zorunda değilsiniz. Haberimiz de sizlere Banka Şubesine Gitmeden Kredi işlemi hakkında kapsamlı bilgi sunacağız. Banka şubesine gitmeden yapılan kredi başvuruları ağırlıkla kısa mesaj ya da banka resmi web adresinden yapılan başvurular şeklinde gerçekleşmektedir.

Aktif olarak hizmet veren kamu bankaları özel bankalar, kalkınma bankalarının birçoğu bu şekilde kredi başvurularını kabul etmektedir. Bu şekilde kredi başvurusu yaptığınız banka ilk olarak kredi notunuza bakacaktır ve kredi notunuz yüksek ise kredi ön onayınızı verecektir. Tam tersi kredi notunuz düşükse onay verilmeyecektir. Kredi ön onayınız aynı gün içerisinde sizinle paylaşılacaktır. Ön onay almanız halinde gerekli evraklar ile bankanın size en yakın şubesine gitmeniz gerekiyor. Evraklarda da eksiklik olmazsa banka kredinizi tarafınıza iletilecektir. 

4402 İş Bankası SMS ile Kredi

İş Bankası Anında kredi hizmeti içerisinde kendini gösteren 4402 İş Bankası SMS ile Kredi ile zaman kaybetmeden kredinize ulaşarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve hızlı çözüm bulabilirsiniz.

•  Maksimum kredi tutarı 15.000 TL ile sınırlıdır.
•  Şubeye gitmenize gerek kalmaz.
•  7 gün 24 saat başvuruda bulunabilirsiniz.
•  Onaylanması durumunda kredi tutarı hemen mevcut ise hesabınıza aktarılır.

Kredi kullanım tutarınız maksimum 15 bin TL olarak belirlenmiştir ve 36 aya varan vadeler ile kredi geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi faiz oranı ise % 1,41’den başlamaktadır. Kredinize sigorta yaptırdığınız da faiz oranı % 1,41 okurken sigortasız kredi kullandığınızda bu oran % 1,49’a yükselecektir. 4402 İş Bankası SMS ile Kredi için daha fazla beklemeyin. Kredi notunuzun düşük olmaması halinde kredi ön onayınız olumlu sonuçlanacaktır. Ayrıca aynı gün içerisinde kredi onay durumunuz sizlerle paylaşılacaktır. 

4425 Akbank SMS ile Kredi

Sadece kısa mesaj atarak Akbank’tan maksimum 15 bin TL krediyi 36 aya varan vadeler ve % 1,39 faiz ile alabilirsiniz. Krediden yararlanabilmeniz için kredi notunuzun düşük olmaması yani geçmiş dönem kredi ve kredi kartı ödemelerinizin düzenli olması gerekiyor. Özellikle ön onaylı krediler de yani SMS ile kredi de banka kredi notunuza göre onay vermekte ve tarafınıza bilgilendirme mesajınız da bu şekilde yapmaktadır. Hangi banka ile çalışırsanız çalışın geçmiş dönemler de kullandığınız kredi ve kredi kart ödemelerinizi düzenli olmadıysa ödemediğiniz borç var ise adınız kara liste de yer alıyorsa maalesef kredi başvurularınız olumsuz sonuçlanacaktır. 

OKU:   Forex Piyasası ile ilgili bilmek isteyebileceğiniz şeyler

Eğer kredi notunuz yüksek ise aylık düzenli geliriniz de var ise 4425 Akbank SMS ile Kredi kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Örneğin belirttiğimiz şartlar da kredi kullanırsanız 8 bin TL krediyi 36 ay vadeyle kullanırsanız aylık ödemeniz 297 TL olacaktır. Kredi kapsamında banka sizden genel de ipotek göstermenizi ve kefil bulmanızı talep etmemektedir.  Sizde TC kimlik numaranızı 4425’e kısa mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz. 4425 Akbank SMS ile Kredi hakkında Aklınıza takılan tüm sorular için 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri aktif olarak hafta içi ya da hafta sonu önemli olmaksızın hizmet vermektedir. Bu nedenle dilediğiniz zaman arama yapabilirsiniz. 

4421 Yapı Kredi SMSle Kredi

Evlilikten, tatile, sağlıktan, eğitime kadar tüm ihtiyaçlarınızı bu şekilde karşılayabilirsiniz. Örnek hesaplama tablosu ile haberimize devam edelim 10 bin TL krediyi belirttiğimiz şartlarda kullandığınız da aylık ödeme yapmanız gereken tutar 368 TL ve toplam kredi geri ödemeniz ise 13,300 TL olacaktır. 

Kredi kapsamında bir defaya mahsus 50 TL masraf bedeli ödemesi yapmanız gerekebilir. Kredi kullanımınız için banka sizden kefil ya da ipotek talep etmeyecek banka komisyonu da almayacaktır. Kısa mesajla yaptığınız kredi başvurunuzun cevabı aynı gün içerisinde tarafınıza iletilecektir. Olumlu da olsa olumsuz da olsa gerekli bilgilendirme yapılacaktır. 

Denizbank SMS İle Çiftçi Kredisi

Denizbank kredileri ile maddi sıkıntılarından kurtulan ve çözüm bulan onlarca kişi var. Bu haberimiz de çiftçilik sektörü ile ilgilenenlere özel.  Denizbank SMS İle Çiftçi Kredisi kullanarak üretiminize ara vermeden devam edebilirsiniz. Tüm tarımsal ihtiyaçlarınızı karşılamak için anında kısa mesaj ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.  Kredi geri ödemeleri de oldukça kolay. 5 yıla varan vadelerle yılda bir hasat dönemi ödeme yapma şansınız da var.  Başvuru için cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip TC kimlik numaranızı yazarak boşluk bırakıp Tarım yazdıktan sonra 3280’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

OKU:   Yurt Dışında Banka ve Kredi Kartı Kullanımı

Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanır ise kullanabileceğiniz kredi miktarı ile tekrar kısa mesaj aracılığı ile tarafınıza iletilecektir. Ardından gerekli evraklar ile bankaya gidip kredinizi alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Denizbank SMS İle Çiftçi Kredisi hakkında aklınıza takılan diğer soru ve detaylar için Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz ya da Denizbank resmi internet adresine giriş yaparak da gerekli bilgileri alabilirsiniz.

5030 SMS ile Kredi Başvurusu Finansbank

5030 SMS ile Kredi Başvurusu Finansbank hizmetinden yararlanarak kredi başvurularınızı daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Daha öncesinde Finansbank ile açılmış olun ya da olmayın SMS ile anında kredi başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Aynı gün içerisinde kredi başvuru sonucunuz olumlu da olumsuz da olsa sizler ile paylaşılacaktır.

Kredinizi maksimum 36 aya varan vadeler ve % 1,44 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. 5030 SMS ile Kredi Başvurusu Finansbank kullanacağınız maksimum limit 15 bin TL olarak belirlenmiştir. Örneğin: 5 bin TL krediyi belirttiğimiz faiz oranı ve 12 ay vade ile kullandığınız da aylık taksit oranınız 465 TL olacaktır. 

5 bin TL ihtiyacınızı karşılamayacak ise 10 bin TL krediyi 24 ay vade ile kullanarak aylık sadece 513 TL ödeme yapabilirsiniz. Kısa mesaj ile kredi başvurunuz için TC kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli olacaktır. SMS ile kredi başvuru bedeliniz operatörünüze 0,65 TL olarak yansıyacaktır. Kredi notunuz düşük değil geçmiş dönem ödemeleriniz düzenli kredi ön onayınız olumlu sonuçlanacaktır. 

Türkiye Finans SMS ile Kredi Başvurusu

Türkiye Finans SMS ile Kredi Başvuruları 22422ye yapılmaktadır. TC kimlik numaranızı yazarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Maksimum 15 bin TL kredinizi 36 ay vade ve % 1,55 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Örneğin belirttiğimiz şartlarda 10 bin TL kredi kullandığınız da aylık ödeme yapmanız gereken tutar 383 TL ve toplam kredi geri ödemeniz de 13,808 TL olacaktır. Kredi kullanımınızda bir defaya mahsus 52 TL tahsis ücreti ödemeniz gerekebilir.

OKU:   Vakıf Katılım Ürün ve Hizmetleri ve Hesap Açma

Türkiye Finans SMS ile Kredi Başvurusu kredi onay durumunuz başvuru sonrası en geç yarım saat içerisinde sizlerle paylaşılacaktır. Kredi notunuz düşük değil ise kredi ön onayınız da olumlu sonuçlanacaktır. Ön onay sonrası gerekli evrakları sunacak ikinci onayı da alabilir ve kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

ING Bank SMS ile Kredi

Hayatımızı kolaylaştıran her şey artık elimizin altında. Bir kredi başvurusu için kurumlarca gezip, dosyalar dolusu evrak hazırlamak, uğraşlar harcayıp ve günlerce acaba diyerek beklemek derdi de artık son buldu. İng bank sunumu ile kredi başvurusu için cep telefonunun elimizin altında olması yeterli. Teknoloji devrine ayak uyduran bankamız İng müşterilerine ve müşteri adaylarına güzel bir kolaylık sunuyor. Günlerce yapılan, uğraşılan kredi başvurusu sadece bir kısa mesaja sığdırılmış durumdadır.

Zamanımız o kadar değerli ki bunun kıymetini bilen bir banka ile çalışmak bize, hayata ve zamana ayak uydurmayı öğretiyor. Evet sadece bir kısa mesajla günlerimizi, boşa harcadığımız vaktimizi geri kazanabiliriz. Zamanın kıymetini bilen insan zamanında kıymetini bilmelidir. Her şeyin teknoloji ile ilerlediği bu yüzyılda insanlar ve kurumlar da teknolojinin olumlu yönleriyle hayatlarını kolaylaştırmaktadır. İngbank sms ile kredi başvurusu için cep telefonunuz ile önce bir KREDİ yazıp sonra bir boşluk bırakarak TC. Kimlik numaranızı ekleyerek 2205 ‘e sms yollamanız yeterlidir. İng banka ulaşan mesajınıza en kısa sürede cevap gelecektir. Onay alan krediniz için sadece kimliğiniz ile en yakın şubeye uğramanız size bütün kolaylıklara ulaşmanın rahatlığını yaşayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir