Bayram Öncesi Bankaların Kredi Kampanyaları

Bankalar bayramda ihtiyacınız olacağını düşünerek bayram gelmeden cazip kredi fırsatları sunmaya başlıyor. Her banka kendisine göre bir takım kampanya yapıyor ve bu kampanyalarda ön ödemesiz krediler, faiz erteleme, düşük kredi faiz oranları veya mesleğe, cinsiyete ve kuruluşa özel kampanyalar düzenliyorlar. Bankaların düzenlediği bayram kredisi fırsatlarını listeliyoruz;

BURGANKBANK Bayram Öncesi İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyor

Burgan Bank, çok özel faiz ve vade seçenekleri ile sizleri Kurban Bayramı öncesinde nakit sorunu yaşamamak için şubelerine davet ediyor. Türkiye’nin alternatif bankacılığına yeni bir boyut kazandıran Burgan Bank, güler yüzlü personeli ile sizleri karşılıyor. 10.000 TL’den başlayan kredi seçenekleri ile 12 aydan başlayıp 24 aya kadar vade uygulayan Burgan Bank, 1,59’dan başlayan faiz oranlarını sunuyor. Burgan Bank faiz oranları 24 aylık vadede 1,65 ’e kadar çıkıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL gibi çok uygun bir ücret alan Burgan Bank, yıllık maliyet oranında üst limit olarak 2,02 oranını kullanıyor. Burgan Bank Bayramı öncesi ihtiyaç kredileri 24.29’luk yıllık maliyet oranı ile çok uygun seçenekleri sunuyor.

İki Bayram arası ödemesi olmayan kredi Akbank’ta

Bayram kredileri kampanyaları içerisinde şu an daha avantajlı paketin Akbank’ a ait olduğu düşünülüyor. Zaten sıkıntıda olduğu için kredi çeken müşterinin en azından 2 ay gibi bir süre için ödeme yapmayacak olması, elinin bollaşması açısından büyük önem taşıyor. Müşteriyi düşünen bir banka olan Akbank, bayram döneminde de müşterisinin yanında olarak hem müşteriye ihtiyacı olan krediyi sağlıyor, hem de krediyi 2 ay gibi bir süre müşteriden ödeme almıyor. Müşteriyi düşünen banka olarak bilinen Akbank’ ın bu kampanyaları vatandaşlar arasında büyük ses getiriyor. Aynı zamanda uygun faiz oranlarından kredilerini tüketiciye veren banka, son yıllarda yapmış olduğu kampanyalar sayesinde müşterinin sevdiği bankalar listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Siz de cep telefonlarınızdan kredi için başvurabilirsiniz.

OKU:   Sanal Pos Hizmeti Veren Bankalar (Başvuru Nasıl Yapılır)

İş Bankası Bayram Kredisi

Türkiye İş Bankası, “Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyasıyla bayram öncesi nakde ihtiyaç duyan müşterilerine cazip avantajlarla kredi desteği sağlıyor. 13 Ekim’e kadar geçerli olacak kampanya ile serbest meslek sahipleri, ücretli çalışanlar ve emekliler, her türlü ihtiyaçları için cazip faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle 50 bin liraya kadar kredilerden faydalanabilecek.

İş Bankası Bayram özel kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve özellikle eğitim masraflarınızı giderebilirsiniz. Her bayram olduğu gibi bu bayramda da müşterilerine kolaylıklar sunan  İş Bankası, Kurban Bayramı’na sevdiklerinizle birlikte mutlu bir şekilde girmenizi sağlıyor. İş bankası bayram kredisi ile 3.000 TL’den başlayan uygun krediler de alabilirsiniz.

Garanti Bank Bayram Özel İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası, Bayramın özel Garanti ihtiyaç kredisi kampanyası ile 9 ay vadeli 3 bin lira tutarındaki krediyi yüzde 0,95 faiz oranıyla kullandırıyor. Bu kampanya kapsamında kredinin dosya masrafı için 15 lira alınıyor. Kampanya kapsamında en fazla 100 bin lira ve 36 ay vadeye kadar kredi kullanılabilecek tüketiciler, ihtiyaç duymaları halinde kredilerinin vade ve taksitlerini değiştirebiliyor ya da ek kredi alabiliyor. Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası dahilinde ayda 353,45 TL ödeyerek 9 ay taksitli 3.000 TL Bayram Kredisi kullanabilir, ya da daha yüksek kredi talepleriniz için 36 aya kadar vade tercih edebilirsiniz.

HSBC Bayram Özel İhtiyaç Kredisi

HSBC Bank’ın kampanyası kapsamında 30.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. 10.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında aylık faiz oranı %1,99 olarak belirlenirken, 10.000 TL’nin üzerindeki kredi kullanımlarında ise faiz oranı aylık %2,09 olarak belirlenmiş. HSBC Bank’ın Masrafsız Bayram Kredisi kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler en yakın HSBC Bank şubesini ziyaret edebilirler. HSBC Bank’ın Bayram özel kampanyası sayesinde nakit ihtiyacınızı karşılayabilir ve isteklerinizi ertelemekten vazgeçebilirsiniz.

OKU:   Kredi Kartı Ödeme ile Yapabileceğiniz 12 Farklı Hizmet

TEB Bayram özel kredi faiz oranlarını indirdi

Bayram için kredi hazırlayan TEB uygun faiz oranları içeren bir kredi hazırladı. Bayram için bir çok avantajı içerisinde bulunduran bu kredide 1,22’den başlayan faiz seçenekleri 5.000 TL’den başlayan kredi imkanı bulunuyor. Bunun haricinde kredinizi 12 ay vade ile ödeyebilir ve bütçenize en uygun taksit seçeneklerini kendiniz seçebilirsiniz. TEB’in 5.000 TL başlayan ve 10.000 TL’ye kadar alınabilen Bayram kredisi içerisinde 36 aya kadar çıkan vade seçenekleri de bulunuyor. Sabit faiz oranı belirleyen TEB, taksit imkanlarını da 36 ay vade için 179 TL’lere kadar indirdi.

Halkbank Bayram Kredisi faizleri

Halkbank en uygun ödeme koşulları ile Bayram nedeniyle artan masraflarınızı karşılamanız için kredi kampanyasını başlatmış durumda. Halkbank Bayramı kredisi 3.00 TL’den başlayarak 30.000 TL’ye kadar devam ediyor. Ayda 1,03’lük faiz oranları ve düşük tahsis ücretleri ile Halkbank, rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarıyor. Halkbank 30.000 TL’lik kredisinde ise aylık 1,15’lik faiz oranı uyguluyor.

INGBANK “Eski köye yeni adet” Sloganlı Kredi Fırsatı

ING Bank Bayram için çok uygun bir kredi ürünü hazırladı. Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan ve kendi müşteri portföyünü oluşturan ING Banka ‘Eski Köye Yeni Adet’ sloganı ile hareket eden birbirinden uygun kampanyalar hazırlıyor. ING Bank, Bayram öncesinde kredi notu yüksek ve iyi durumda olan müşterilerine 100.000 TL’ye kadar kredi verebiliyor.

Dahası bu kredinin faiz oranları ise 1,39 olarak belirlenmiş durumda. Kurban Bayramı’na özel olan ve ihtiyaç kredileri kapsamında değerlendirilen bu kredide 36 aya kadar çıkan vade seçenekleri de bulunuyor. ING ihtiyaç kredisinde kredi tahsis ücretini de kredi tutarının %0,5’i kadar belirledi. Siz de Bayramı öncesinde Findeks risk raporu ve kredi notunuzu öğrenerek ING Bank’a başvuruda bulunabilir ve istediğiniz orandaki kredinizi anında alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir